Sıkça Sorulan Sorular

Ofislere günlük yemek gönderim sitesidir. Gram’ın merkez mutfağında hazırlanan yemekler günlük olarak paketlenerek, soğuk zincir kırılmadan ofislere ulaştırılır.

Yemekler günlük olarak Gram ekibi tarafından hazırlanır ve dağıtılır. Gram ekibi toplu taşıma araçları kullanmadan iş yerine ulaşır. Günlük ateş ölçümü ve sağlık tetkikleri yapılır. Eldiven, maske, bone ve galoş gibi malzemelerin değişimleri sıkça yapılır ve kontrol edilir. 600m2 lik merkez mutfağımızda sosyal mesafe korunur. Hem personelin hem ortamın hijyenini sağlamak için gerekli dezenfekte işlemleri yapılır.

Paketleme el değmeden kaynatılmış kavanozlara yapılmaktadır. Soğuk tüketilecek ürünlerin direkt kavanozdan yenilmesinde bir sıkıntı yoktur. Sıcak tüketilecek yemekler kapakları açılarak mikrodalgada ısıtılabilirler.

Şirket kaydı oluşturulduktan sonra şirketi seçerek altında kendi hesabınızı oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş haftalık olarak da verilebilir.

Ödemeyi sipariş sırasında online olarak kredi kartınızla yapabilir veya kapıda öde seçeneğini işaretleyerek kapıda yemek çeki veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Yemekler soğuk zincir bozulmadan ofisinize teslim edilir. Yemek istediğiniz zaman siz tarafınızdan ısıtılır.

Sağlıklı, taze malzemeyle hazırlanmış zeytinyağlılar, sebze, ve et yemekleri olan bir menü vardır. Yemekler mevsime göre değişiklik gösterir. Dönmeden ötürü çiğ malzeme kullanımını minimuma indirdiğimiz için salatalar da dahil olmak üzere çoğunluk ürünlerimiz pişmiş malzemeden oluşmaktadır.

Minimum sipariş süresi 48 saattir.

Poğaça, çörek ve börekler ısınma talimatları ile birlikte sizlere ulaşır. Kekler sadece çözdürülerek servis edilir. Kafeteryada veya ofis mutfağında bulunan ev tipi bir fırın donuk ürünlerin pişirilmesi için yeterlidir

Gram İşte’nin bir işyerine gönderim yapması için minimum tutar günde 250 TL’dir.